8 ایده تزئین قاشق و چنگال خاص

رعایت اصول چیدمان میز بخصوص تزئین قاشق  و چنگال برای مهمانی ها می تواند شما را یک میزبان حرفه ای جلوه دهد ، همچنین شکل زیبای میز ، قرار گرفتن کارد و قاشق و چنگال در جای صحیح و استفاده از گل ها و عناصر تزئینی نه تنها در دید مهمان نسبت به شما تاثیر گذار است بلکه می تواند موجب شود که مهمان شما اشتها بیشتری برای غذا خوردن از خود نشان دهد و حداکثر سعی خود را برای رعایت آداب غذا خوردن به کار ببرد. هدف از چیدمان میز و تزئین قاشق و چنگال عبارت است از؛

جنس ظروف غذاخوری چیست | راهنمای خرید ظروف غذاخوری

ظروفی که در آن غذا می خورید به اندازه خودِ وعده غذایی مهم است.  اینکه ظروف شما چه ظاهری داشته باشد، از چه چیزی ساخته شده باشد و چگونه مورد استفاده قرار گیرد باید به هنگام خرید در نظر گرفته شود. هنگامی که شما می خواهید ظروف غذاخوری تهیه کنید، چه رسمی و چه برای مصرف روزمره، انواع مختلفی از این ظروف برای انتخاب وجود دارند.

رزین چیست | شناخت انواع رزین

امروزه اشیایی از جنس رزین  و انواع رزین کاربرد بسیار دارند و میتوانند در دکوراسیون آشپزخانه جایگاه مناسبی داشته باشند. رزین ترکیبی است طبیعی یا مصنوعی که در صنعت، معماری داخلی و هنرهای تجمسی کاربرد فراوان دارد. رزین به واسطه ماده هاردنر (سفت کننده) خودش را گرفته و سخت می شود. از آنجا که رزین در آب حل نمی شود به عنوان یک ماده ضد آب کننده در زمینه های مختلف انواع رزین کاربرد دارد. حلال رزین الکل و استون است. رزین ترکیبی طبیعی یا مصنوعی است که بسیار چسبناک است

آیا قاشق و چنگال 7 رنگ خوب است ؟

سرویس قاشق چنگال هفت رنگ یا همان قاشق و چنگال هولوگرامی شامل هرگونه طیف رنگی مثل بنفش،آبی، زرد، سبز و….می باشد و به تازگی وارد بازار دنیا شده و طرفداران خاص خودش را دارد. سرویس قاشق و چنگال یکی از وسایل مورد نیاز آشپزخانه و پذیرایی است که دغدغه بسیاری از خانم ها است. در این زمینه جنس و رنگ و اندازه و تعدادها در هنگام خرید سرویس قاشق و چنگال نکاتی را باید بدانیم.اما سرویس قاشق و چنگال هولوگرامی که تازه وارد دنیای مدشده است یا همان سرویس قاشق و چنگال 7 رنگ است که علاوه بر کیفیت جنس خوب دراین رنگ بسار زیبایی دارد. حال در این مقاله به نکات مهمی درباره این قاشق و چنگال 7 رنگ میپردازیم.

خرید قاشق و چنگال ست | نکات مهمی که در خرید قاشق و چنگال باید توجه کنیم

یکی از مهم‌ترین خرید های لوازم آشپزخانه خرید قاشق و چنگال است. از آنجا که سرویس قاشق و چنگال از آن دسته کالاهایی است که تا مدت‌ها از آن استفاده خواهید کرد.به همین دلیل هر روز

روش براق شدن قاشق و چنگال استیل

وقتی سرویس قاشق و چنگال استیل می خرید در ابتدا نو براق است . اما بعد از استفاده از مدت زیادی به مرور زمان دچار تیرگی و فرسودگی می شود و براقیت قاشق و چنگال استیل ازبین می رود. رفع زنگ زدگی قاشق چنگال، ممکن است شما هم با این مسئله روبرو شده باشید. گذشت زمان و استفاده بیش از اندازه، روی قاشق و چنگال استیل خط و خش می‌اندازد. البته این تمام ماجرا نیست، زیرا به مرور این وسایل کاربردی، زیبایی خود را از دست داده و سیاه و کدر می‌شوند. خبر خوب این است که برای از بین بردن زنگ زدگی قاشق و چنگال استیل، راه‌ها و روش‌های زیادی وجود دارد.ما در این مقاله روش براق کردن قاشق و چنگال استیل را به شما توضیح می دهیم.

انواع قاشق و چنگال و کارد و کاربرد هر کدام

یکی از لوازم مهم آشپزخانه قاشق و چنگال و کارد است. از قدیم تا به امروز قاشق و چنگال یکی از وسایل مهم برای صرف غذا در کنار انسان بوده است. انواع مختلف قاشق و چنگال و کارد برای سرو یا خوردن غذا وجود دارد. اما اجزای ست قاشق و چنگال میتوانند جداگانه و تک به تک خریداری شوند؛ هر کدام از آن ها برای وظایف معینی طراحی شده اند و مناسب وعده های مشخصی هستند. در کنار قاشق و چنگال ،کارد هم وجود دارد که به کمک آنها می آید.

راهنمای کامل خرید کتری و قوری | نکات لازم هنگام خرید کتری و قوری

کتری و قوری یکی از لوازم پرکاربرد آشپزخانه است که این روزها خرید قوری و کتری از فروشگاه های آنلاین در بین مردم بسیار رایج است مدل های بسیاری اعم از لعابی، استیل، برقی و شیشه ای دارد. شما هم اگر در خرید کتری و قوری تردید دارید و نمی دانید کدام مدل را امتحان کنید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را بخوانید.

سرویس قاشق و چنگال طلایی چه ویژگی هایی دارد؟

سرویس قاشق و چنگال طلایی یکی از وسایل مورد نیاز آشپزخانه است که طرفداران خود را دارد. سرویس های قاشق و چنگال طلایی رنگ به زیبایی دارای مقاوت خوبی و ماندگاری بالایی هم دارند.
طبیعتا خرید سرویس قاشق و چنگال نیز می تواند نکات و اطلاعاتی را نیازمند باشد تا در نهایت به یک خرید مطمئن و به قول معروف درست و حسابی منجر شود. برای خرید جهزیه عروس داشتن یک سرویس قاشق و چنگال طلایی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای یکی از وسایل جهزیه عروس باشد. اما این سوال پیش می آید که در هنگام خرید سرویس قاشق و چنگال طلایی نکاتی را باید رعایت کرد یا یک سرویس قاشق و چنگال طلایی چه ویژگی هایی دارد؟