ضمانت اصل بودن کالا

فروشگاه میرانا با سابقه بیش از 4 سال فروش اینترنتی فقط برندهای اصلی را به فروش می رساند فروشگاه میرانا هوم در جهت تضمین اصالت کالای خود برای محصولاتی که دارای گارانتی نمی باشد ، گارانتی ۷ روز تعویض و در صورتی که محصولی دارای گارانتی باشد با گارانتی اصلی شرکت های معتبر و وارد کننده رسمی و قانونی زیر نظر وزارت صنعت و معدن تجارت محصول خود را ارائه می کنند

 

ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برندها معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در بازار ایران و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که  با هرگونه ایراد اعم از تفاوت مدل یا شکستگی و سایر موارد مواجه شوند، با ما در میان بگزارید و در اولین فرصت در مورد مسئله مربوطه اقدام نماییم.

 

بنابراین کلیه کالاهایی که در میرانا عرضه می‌شوند اصلی هستند. از این رو است که میرانا اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.