Image

رویه ارسال سفارش در فروشگاه میرانا

قصد داریم در این مطلب شما را با رویه ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی میرانا آشنا نماییم.

سفارشاتی که توسط کاربران در وب سایت فروشگاه اینترنتی دارسو ثبت می گردد، بعد از گذشت 24 الی 48  ساعت کاری پردازش می شود. 

نکته: زمان پردازش، زمان مورد نیاز برای آماده سازی کالای خریداری شدهT توسط تیم دارسو (تاییدیه مالی، صدور فاکتور، صدور برگ خروج از انبار، بسته بندی مناسب، آماده سازی جهت ارسال) می باشد و با زمان تحویل کالا به مشتری متفاوت است. زمان تحویل سفارش به مشتری بر اساس شهر مقصد، نوع ارسال و نوع شرکت ارسال کننده (میرانا در شهرهای تهران کالا را با پیک های موتوری مجموعه دارسو ارسال می نماید و برای ارسال کالا به شهرستان ها از تیپاکس و پست پیشتاز به همراه بیمه نامه باربری استفاده می نماید) متفاوت می باشد.

نکته: در زمان های ویژه همانند روز های نزدیک به اعیاد، روزهای تعطیل، روزهای بارانی یا برفی، ماه های شلوغ مانند اسفند ماه، زمان ارسال کالا بر اساس روش و محل دریافت متفاوت خواهد بود و ممکن است ارسال ها با تاخیر صورت پذیرد.

روش های ارسال کالا

در فروشگاه میرانا کالا های خریداری شده توسط کاربران به 2 مدل و  از طریق 2 روش ارسال می گردد.

مدل های ارسال

مدل ارسال عادی :

 • در استان تهران، سفارش ظرف مدت 24 ساعت کاری پردازش و ظرف مدت نهایت 1 روز کاری در آدرس مشتری تحویل خواهد شد. (شایان ذکر است تحویل کالاها درب در ورودی پارکینگ می باشد و مامورین تحویل کالا وظیفه بالا بردن کالا در طبقات را ندارند.)
 • در استان های دیگر، سفارش ظرف مدت 24 الی 48 ساعت پردازش و به شرکت پست یا تیپاکس تحویل خواهد شد و بسته به مسافت آدرس سفارش دهنده و شرایط ارسال شرکت پست یا تیپاکس بین 4 الی 6 روز کاری، در آدرس مشتری تحویل خواهد شد. (شایان ذکر است تحویل کالاها درب در ورودی پارکینگ می باشد و مامورین تحویل کالا وظیفه بالا بردن کالا در طبقات را ندارند.)

مدل ارسال فوری :

 • در مناطق 22گانه استان تهران، سفارش ظرف مدت 2 الی 4 ساعت کاری پردازش و نهایتا ظرف مدت 24 ساعت در آدرس مشتری تحویل خواهد شد.
 • نکته: شایان ذکر است، ارسال های فوری شامل هزینه جداگانه می شود که در هنگام سفارش، می توانید آن را مشاهده نمایید.
 • نکته: در ارسال های فوری، مبلغ 59000 تومان تا 129000 تومان بسته به وزن دستگاه جهت انجام امور خارج از روال اداری و کاری، انبارداری و ارسال، دریافت می گردد.

روش های ارسال

روش ارسال پیک موتوری اختصاصی میرانا :

 • این روش مخصوص مناطق 22گانه استان تهران بوده و کالا توسط پیک های اختصاصی فروشگاه اینترنتی میرانا ارسال می گردد.

روش ارسال تیپاکس:

این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت تیپاکس ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت تیپاکس(پس کرایه) می باشد. بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت تیپاکس دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله تیپاکس به آدرس تیپاکس و با وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.

روش ارسال پست پیشتاز:

 • این روش شامل سراسر ایران می باشد و کالای خریداری شده توسط شرکت پست ارسال می گردد. هزینه ارسال سفارشات طبق تعرفه شرکت پست (که در سایت این شرکت قابل مشاهده می باشد) بسته به دسته وزنی کالا، حجم و ابعاد کالا و مسافت ارسال کالا از مبدا به مقصد متفاوت است. در زمانی که سفارش شما توسط شرکت پست دریافت گردید، پیامکی از طرف این شرکت برای تحویل گیرنده کالا ارسال می شود که شامل هزینه ارسال، کد رهگیری ارسال و نام و شماره تماس تحویل گیرنده می باشد که مشتری می تواند از طریق ورود به سامانه پیگیری مرسوله پست به آدرس https://tracking.post.irبا وارد کردن کد رهگیری که در پیامک ارسال شده از وضعیت ارسال کالای خود مطلع گردد.

رویه تحویل کالا:

 • در زمان تحویل سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر درخواست نمایید.
 • در زمان تحویل سفارش توسط مامورین تحویل به مشتری، مشتری می بایست کارت شناسایی معتبر خود را به مامور تحویل ارایه نماید، کارت شناسایی باید متعلق به صاحب پروفایل کاربری در سایت میرانا باشد در غیر اینصورت مامور تحویل، می تواند از تحویل کالا اجتناب نماید.
 • در زمان تحویل کالا از مامورین تحویل (در تمام روش های ارسال)، حتما از صحت ارسال و سلامت فیزیکی بسته بندی و همچنین یکسان بودن کالای تحویلی و کالای سفارش داده شده و همچنین تعداد کالا تحویلی طبق فاکتور خرید، اطمینان حاصل نمایید. در صورتی که مغایرتی در هر کدام از موارد ذکر شده مشاهده گردید، از دریافت کالا اجتناب نموده و مراتب را از طریق پنل کاربری خود با ورود به بخش تیکت ها با همکاران میرانا در میان گذاشته تا مورد رفع گردد.

نک مهم:

 • مامورین تحویل (در تمام روش های ارسال)، فقط مسئول تحویل سفارش شما می باشند، لذا در خواست های غیر از ایشان نداشته باشید.

 شرایط گارانتی کالای خریداری شده:

طبق توافقات انجام شده از زمان راه اندازی فروشگاه های آنلاین، تمام شرکت های گارانتی کننده، برگ گارانتی به همراه فاکتور خرید را معتبر دانسته و نیازی به مهر زدن برگ گارانتی از طرف فروشنده نیست، لذا در حفظ و نگهداری فاکتور خرید کالای خود کوشا باشید.

همچنین شما می توانید فاکتور خرید خود را با ورود به صفحه کاربری خودتان در وب سایت فروشگاه اینترنتی میرانا، در بخش سفارشات مشاهده و پرینت بگیرید. 

مسئولیت گارانتی کلیه کالاهای موجود در وب سایت فروشگاه اینترنتی میرانا بر عهده شرکت گارانتی کننده می باشد و عمدتا داخل بسته بندی ها کارت گارانتی وجود دارد، در برخی موارد کارت گارانتی روی جعبه یا بسته بندی کالا چسبانده می شود؛ اگر کالایی در فروشگاه اینترنتی میرانا وجود داشته باشد که فاقد گارانتی باشد، حتما در توضیحات آن محصول این مورد درج گردیده است، لذا در صورتی که مشتری کالای فاقد گارانتی را خریداری نماید، مسئولیت های مربوطه نسبت به عدم دارا بودن گارانتی از فروشگاه اینترنتی میرانا ساقط شده و بر عهده خریدار خواهد بود.

میرانا، قدردان حسن انتخاب شماست ...