Image

شیوه های پرداخت

پرداخت از طریق درگاه بانکی :
با این سرویس شما میتوانید مبلغ سفارشات خود را بصورت آنلاین پرداخت نمایید و سفارش خود را ثبت کنید . مزیت این نوع پرداخت نصبت به سایر شیوه های پرداخت در این است که تمامی سفارشاتی که در همه چی آنلاین به صورت آنلاین پرداخت می شوند بصورت خودکار مراحل اداری خود را طی می کنند و فقط قبل از ارسال با مشتری تماس گرفته می شود تا اطلاعات ارسال توسط مشتری تایید گردد .

پرداخت بصورت کارت به کارت یا واریز به حساب :
در این روش شما باید مبلغ سفارش خود را به حساب بانکی همه چی آنلاین واریز نمایید . بدیهی است که این شیوه پرداخت نیازمند تایید کارشناسان فروش و واحد حسابداری همه چی آنلاین می باشد و حتما باید در زمان اداری فروشگاه به تایید برسد . بدین معنی که سفارش شما تا زمان تایید نهایی معلق خواهد ماند و شما باید منتظر تماس کارشناسان ما باشید .

پرداخت همزمان با تحویل کالا در تهران :
این شیوه پرداخت مختص شهر تهران (مناطق ۲۲ گانه) است و ارسال کالا از طریق پیک مخصوص میرانا انجام میشود و مشتریان می‌توانند با انتخاب این گزینه هنگام تحویل گرفتن سفارش در دفتر فروش میرانا، مبلغ فاکتور را از طریق دستگاه پوز سیار پرداخت نمایند.

ارسال و پرداخت درب منزل سراسر کشور :
نحوه سفارش پرداخت درب منزل بدین صورت میباشد که ارسال های پرداخت درب منزل مستلزم گرفتن بیعانه میباشد و ارسال ها رایگان نمیباشد، که ارسال ها از طریق پست و تیپاکس و یا باربری صورت میگیرد.
لازم به ذکر است تخفیفات ویژه در سایت و یا تخفیفات مناسبت ها جز پرداخت درب منزل نمیباشد و تسویه حساب به صورت آنلاین و درگاه بانکی صورت میگیرد.