پرداخت در محل

بهتر است پیش از اینکه سرویس پرداخت در محل را توضیح دهیم ، به انواع روش های پرداخت فروشگاه های اینترنتی بپردازیم


1. پرداخت اینترنتیاین روش پرداخت که از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بانک می باشد ، به این صورت است که شما پس از انتخاب کالا مورد نظر و افزودن آن به سبد خرید ، وارد صفحه پرداخت اینترنتی بانک مورد نظر می شوید . در آنجا اطلاعات کارت که شامل : شماره کارت ، رمز دوم ، cvv و تاریخ انقضای کارت می شود را وارد می کنید و پس از پرداخت یک کد پیگیری از طرف بانک دریافت می کنید. این کد درواقع ضمانتی است برای اینکه شما در این سایت واریزی داشته اید.
2. پرداخت از طریق واریز به حساب : این روش هم مانند پرداخت آنلاین است با این تفاوت که به جای استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی ، مبلغ مورد نظر را مستقیما به حساب خود شخص واریز می کنید.
3. پرداخت در محل : در این روش هزینه محصول درب منزل و هنگام دریافت کالا پرداخت می شود.

سرویس پرداخت در محل چیست؟پرداخت در محل ، یا همان سرویس پستی COD که در این سرویس می توانید هزینه سفارش اینترنتی را در هنگام تحویل و درب منزل به مأمور پست تحویل دهید.  این سرویس نوعی تراکنش مالی است که خریدار هزینه محصول را در زمان دریافت آن پرداخت می کند.

لازم به ذکر میرانا هوم است که پرداخت درب منزل فعلا در شهر تهران انجام میشود و مابقی شهرها پرداخت درب منزل از طریق تیپاکس میباشد که فعلا انجام نمیپذیرد.